Bir Haftada 67 Çöp Konteyneri Yenilendi

Bir Haftada 67 Çöp  Konteyneri Yenilendi
MOBİL REKLAM ALANI
31.05.2021
13
A+
A-

Kentin muhtelif noktalarında eskiyen çöp konteynerleri Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yenileriyle değiştiriliyor.
Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kentin muhtelif noktalarında yer alan çöp konteynerlerinin yerine yenileri konuluyor. Görüntü kirliliğine sebep olan ve 28 tanesi Salih Omurtak Caddesi’nde bulunan toplamda 67 konteyner bir hafta içinde yenileriyle değiştirildi. Temizlik İşleri ekipleri tarafından periyodik olarak konteynerlerin kontrolünün yapıldığını belirten Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin, “Kentimizin muhtelif noktalarında eskimiş ve yıpranmış çöp konteynerlerini yenileriyle değiştiriyoruz. Temizlik İşleri ekiplerimiz bu uygulama ile her hafta pek çok konteynerin bakımını yapıyor, hasarlı olanları ise tamir edilmek üzere ayırıyor.
Halk sağlığını tehdit eden ve görüntü kirliliğine sebep olan eskimiş konteynerleri kullanımdan kaldırıyor, onların yerlerine ise kentimize yakışan modern ve temiz çöp konteynerlerini yerleştiriyoruz. Çorlu Belediyesi olarak kentimiz için çalışmaya, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için emek vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

ARA REKLAM ALANI
MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.