DOLAR 18,5320
EURO 18,0031
ALTIN 983,01
BIST 3.198,16
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ 27°C
Açık
Tekirdağ
27°C
Açık
Cum 28°C
Cts 26°C
Paz 24°C
Pts 22°C

5. Atatürk Koşusu’nda dereceye girenler belli oldu

5. Atatürk Koşusu’nda dereceye girenler belli oldu
22.08.2022
A+
A-

Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Saray’a gelişinin 85. Yıldönümü kapsamında düzenlenen 5. Atatürk Koşusu heyecan dolu anlara sahne oldu. Saraylıların yoğun ilgi gösterdiği yarışta kıyasıya rekabet yaşandı.

SARAY, ATATÜRK İÇİN KOŞTU
Onur ve Zafer- Hasat ve Sanat Günleri kapsamında Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Saray’a gelişinin 85. Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen 5. Atatürk Koşusu, cuma günü saat 18.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşti.

Yarışlarda dereceye girenler şu şekilde:
MİNİK KIZLAR KATEGORİSİ
1. Azra Özel
2. Havvanur Uygun
3. Havva Yörük
4. Cemre Aydın
MİNİK ERKEKLER
1. Güven Bora
2. Gürsel Abay
3. Arda Çağlayan
4. Uygar Bilir
YILDIZ KIZLAR KATEGORİSİ
1. Salome Altan
2. Nisanur Özden
3. Gizem Bilgin
4. Zenan Azra Bektaş
YILDIZ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Hüseyin Uyar
2. Arda Özbek
3. Kayra Bayraktar
4. Mehmet Efe Şahin
GENÇ KIZLAR KATEGORİSİ
1. Kardelen Ayhan
2. Ayça Jandar
3. Edanur Gürdanur
4. Elvan Bostancı
GENÇ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Demirkan İbidan
2. Emre Kartal
3. Emre Yanal
4. Harun Akkaya
BÜYÜK ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Furkan Çevik
2. Atılgan Aydın
3. Buğra Yaman
4. Emrah Sert
VETERAN KADINLAR KATEGORİSİ
1. Deniz Bektaş
2. Hatice Başaran
3. Nida Polat
4. Gülşen Aydın
VETERAN ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Volkan Demir
2. Umut Atlı
3. Bayram Çetinkaya
4. Uğur Ceyhan
DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Dereceye girenlere ödülleri Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, Atatürkçü Düşünce Derneği Saray Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Saray İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Çarıkçıve Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü birim amirleri tarafından takdim edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.